تبلیغات
وبلاگicon
جنگ نرم(سربازان امام خامنه ای) - عکس‌هایی که اف‌بی‌آی در بوستون ندید


:
جنگ نرم(سربازان امام خامنه ای)
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
به نقل از مجله مهر : در جریان تعقیب و گریز ماموران امنیتی آمریکا تیمور لنگ سارنایف،مظنون اول که جوانی ۲۶ ساله بودکشته شد و پس از یک جستجوی خانه به خانه طی ۲۴ ساعت برادر ۱۹ ساله او جوهر در حالی که به شدت زخمی بود به بازداشت نیروهای ویژه آمریکا درآمد. اکنون مقام‌های آمریکایی اعلام کرده‌اند که این دو برادر با اصالت چچنی قصد انجام حملات بیشتری را داشته‌اند و تیمی ویژه از نیروهای امنیتی این کشور منتظر بازجویی از جوهر هستند. 
 
یک گروه از فعالان اینترنتی اما در روزهای گذشته تلاش گسترده‌ای برای جلب توجه به دو مظنون  دیگر در صحنه این بمبگذاری هستند که به گفته آنها از نیروهای ویژه آمریکا بوده‌اند و به همین خاطر مقام‌های اف‌بی‌آی در تلاش برای سرپوش گذاشتن روی ماجرا هستند. 

تصاویر دیده نشده در بوستون


این فعالان اینترنتی که فعالیت‌های آنها به نام هکتیویسم شناخته می‌شود در آخرین اقدام خود برای جلب توجه مردم در این رابطه حساب‌های کاربری  شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس را در توئیتر هک و عکس‌های این دو مظنون را منتشر کرده‌اند. مسوولان  سی‌بی‌اس‌  تایید کرده‌اند که اکانت برنامه هایی مانند  minutes،  48 Hours، CBSDenver 60و همچنین اکانت رسمی این شبکه بدست هکرها افتاده است.

به ادامه مطلب مراجعه کنید ...


هکتیویسم به صورت خلاصه به استفاده از رایانه و شبکه‌های رایانه‌ای برای اعتراض و مقاصد سیاسی گفته می‌شود. این فعالان اینترنتی که برخی به آنها نام کارآگاهان مجازی را هم داده‌اند با اشاره به علامت روی کلاه دو مظنونی که در این تصاویر پیدا کرده‌اند آنها را از نیروهای ویژه آمریکا می‌دانند.
بر روی کلاه یکی از این افراد لوگویی مانند جمجمه دیده می‌شود که توسط گروهی از نیروهای ویژه (Seal Team 3) و در دوره‌ای حتی توسط شرکت جنجالی بلک‌واتر استفاده می‌شده است.

seal team

هکتیویست‌ها با منتشر کردن عکس‌های این دو نفر که کوله‌پشتی مشابه به کار رفته در بمبگذاری را دارند دولت آمریکا را متهم کرده‌اند که در جریان بمبگذاری دست داشته است. به همین خاطر هکرها پس از به دست‌آوردن کنترل حساب‌های شبکه سی‌بی‌اس پیام‌هایی با عنوان  امریکا و القاعده دست شان در یک کاسه است  و فراخوان برای بازداشت اوباما تحت قانون ضد تروریسم منتشر کرده‌اند.در تصاویر قبل از بمبگذاری این دو مرد کوله‌پشتی‌های مشکی دارند اما در تصاویر پس از بمبگذاری یکی از آنها بدون کیف خود در حال دویدن است.

مضنونین دیده نشده در بوستون

بوستون
این دو فرد شناسایی هم شده اند. البته نه از طرف. دو افسر آمریکایی!!

یک افسر آمریکایی در حادثه بوستون

همچنین تصویری از مردی که در هنگام انفجار روی پشت‌بام ساختمان مجاور محل بمبگذاری مشغول گشت زدن در آرامش است منتشر شده که مورد توجه روزنامه‌هایی مانند دیلی میل قرار گرفته است.  مقام‌های آمریکا نسبت به این تصاویر هنوز واکنشی نداشته‌اند اما با این ماجراها نظر می‌رسد حرف و حدیث‌ها درباره بمبگذاری بوستون تا مدتها ادامه خواهد داشت. 

عامل احتمالی انفجارهای امریکابرچسب ها: تصاویر دیده نشده از انفجار بوستون، مضنون احتمالی انفجارات بوستون، مضنون، بوستون، توطئه،
ارسال توسط رضا کبودبند
PageRank
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا با قانون فیلترینگ در کشور موافقید ؟؟؟صفحات جانبی
همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ متعلق به شخص شماست در امر کپینگ مختارید