تبلیغات
وبلاگicon
جنگ نرم(سربازان امام خامنه ای) - که چی بشه !!!


:
جنگ نرم(سربازان امام خامنه ای)
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 22 اردیبهشت 1393
مدتی پیش آقای علی صفایی رو خدمتتون معرفی کردم ایشان زندگی خیلی ها رو مثل خود من جهت دار و با انگیزه کردن بنده اهداف و حرکت و رشد فکری خودم رو مدیون ایشان هستم توصیه برادرانه میکنم به شما بزرگواری که در حال خواندن این مطلب هستید کتاب های ایشون رو بخونید این کتابها مثل خیلی از کتابهای مذهبی کلیشه ای نیستند فقط امتحان کنید مثلا کتاب رشد رو اول بخونین حتما باقی کتابهای ایشون رو هم خواهید خوند میتونین این کتاب هارو از آدرس http://einsad.ir/ دانلود کنید و نیازی هم نیست برای تهیشون پولی رو پرداخت کنید کتابها به صورت pdf توسط خود انتشارات در سایت قرار داده شدن.

هر انسانی میتواند به آن قله ی اوجی برسد که عالی ترین انسانها رسیدند. مهم مقدار استعدادها نیست تا بگویید ما کمتر از آنها داریم. چون آنها با استعدادهایشان به این جریان نرسیده اند وقتی به آن قله و اوج رسیدند که آنچه را داشتند , خرج کردند و به جریان انداختند ساده تر بگویم :»
آنچه آدمی را بالا می برد نه سرمایه است و نه عمل بلکه سعی اوست.حالا میخوام یه کتاب زیبای دیگه از آقای سید عبدالرضا هاشمی ارسنجانی که خاطراتشون رو از زندگی با آقای صفایی تو این کتاب آوردن رو به شما معرفی کنم ایشون فردی هستن که از زندگی خودشون لذت نمیبردن و هر جا میرفتن به بن بست میخوردن و در پاسخ به هر چیزی توی این دنیا جمله ی که چی بشه ! رو میگفتن که چی بشه که ما زندگی کنیم , تحصیل کنیم که چی بشه و ... که اتفاقی میشن شاگرد استاد علی صفایی و تحول در زندگی و ادامه ی ماجرا .....مؤلف: سید عبدالرضا هاشمی ارسنجانی

وضعیت نشر: منتشر شده

صفحات:212

لینک دانلود کتاب

اگه خواستین این کتاب رو اینترنتی سفارش بدین اینجا کلیک کنید.ارسال توسط رضا کبودبند
PageRank
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا با قانون فیلترینگ در کشور موافقید ؟؟؟صفحات جانبی
همسنگران
تمامی حقوق این وبلاگ متعلق به شخص شماست در امر کپینگ مختارید